Technológ

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2143/79, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávať technologické postupy výroby
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšenia
- poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách
- vypracovávať dávkovací predpis pre všetky druhy odlievaných materiálov
- zabezpečovať a kontrolovať evidenciu tavieb v tavebnom denníku
- vypracovávať technickú dokumentáciu v oblasti metalurgie - tavenie a odlievanie
- vypracovávať odborné analýzy v oblasti metalurgie
- dohľad nad kvalitou a produktivitou sériovej výroby
- spracovávanie návrhov na investície

polročné odmeny v prípade dobrých výsledkov firmy, doprava do zamestnania, rekreačné a kultúrne poukazy, motivačné bonusy

Bližšie informácie budú uchádzačom o zamestnanie poskytnuté pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie, odolnosť voči stresu, zodpovedný prístup, spoľahlivosť

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť zamestnáva približne 160 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica
ID: 3135234   Dátum zverejnenia: 9.10.2017