Skladník

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2143/79, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica
Termín nástupu
čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

–vykonávať prehľadné a bezpečné uskladnenie jednotlivých materiálov v skladoch a na pracoviskách,
–zabezpečovať prísun a odsun potrebného materiálu na pracoviskách podľa plánu výroby a dávkovacieho predpisu,
–vykonávať prácu skladového robotníka v skladoch výrobného materiálu, režijného materiálu, nebezpečného odpadu a ropných produktov vrátane obsluhy vysokozdvižného vozíka,
–vykonávať vyvážanie komunálneho odpadu a odpadov z výroby do príslušných kontajnerov,
–spoluzodpovednosť za správu materiálu a spolupracovať na inventarizácií tovaru v sklade,
–vykonávať dovoz a odvoz výrobkov, produktov a materiálu nákladným automobilom,
–vykonávať nakládku a vykládku tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka.
Bližšie informácie budú uchádzačom o zamestnanie poskytnuté pri osobnom stretnutí.

polročné odmeny v prípade dobrých výsledkov firmy, bohatý sociálny program, doprava do zamestnania, stabilná práca

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvojzmennej prevádzke.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota, práca s počítačom

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť zamestnáva približne 160 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Petríková
E-mail: poslať životopis
ID: 2945611   Dátum zverejnenia: 12.10.2017