Manažér kvality

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2159, 017 01 Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1700,-€ - 2200,-€ /podľa skúseností/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností spojených so zavádzaním systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 a IATF 16949
- riadenie a udržiavanie systému manažérstva kvality spoločnosti podľa ISO 9001 a IATF 16949
- spracúvanie dokumentácie systému kvality
- plánovanie, príprava a realizácia systému interných auditov kvality v praxi
- organizovanie a riadenie vstupnej, medzioperačnej, výstupnej kontroly
- mesačné vyhodnocovanie nepodarkovitosti
- riadenie činnosti spojenej so systémom manažérstva kvality
- predkladanie týždenných/mesačných reportov
- komunikácia so zákazníkom z oblasti kvality
- riadenie a uplatňovanie progresívnych metód a nástrojov riadenia kvality v rámci systému kvality
- riadenie a organizovanie činností spojených s prípravou PPAP dávok a súvisiacej dokumentácie

13. a 14. plat (50% základnej mesačnej mzdy), doprava do zamestnania, stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu, vyššia nominálna hodnota stravných lístkov, príspevok na DDS vo výške 2 % z hrubej mzdy, mesačná variabilná zložka, zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce, finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Spoločnosť bude kontaktovať len uchádzačov vybraných do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, logické myslenie, analytické myslenie

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 2841665   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700,-€ - 2200,-€ /podľa skúseností/