Výrobný kontrolór

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2143/79, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou, najskôr 01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie kontroly polotovarov a hotových výrobkov
- obsluha meradiel a meracích prístrojov
- právomoc zastaviť a spustiť výrobu v prípade problémov s kvalitou
- kontrola kalibračného stavu pridelených meradiel
- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a finálnej kontroly
- vedenie evidencie internej nepodarkovitosti, reportovanie nadriadenému
- vyplňovanie a uzatváranie výrobnej dokumentácie z hľadiska kvality
- dodržiavať interný postup pre riadenie nezhodného výrobku
Bližšie informácie o pracovnom mieste budú uchádzačom poskytnuté pri osobnom stretnutí.

práca v stabilnej, dynamickej spoločnosti
polročné odmeny
dobrý tím spolupracovníkov
doprava do zamestnania
rekreačné a kultúrne poukazy
motivačné príspevky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Práca v dvojzmennej a nepretržitej prevádzke.
Bližšie, podrobnejšie informácie o pracovnom mieste budú poskytnuté pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť čítať strojárske výkresy - orientácia v geometrických toleranciách
skúsenosti s rozmerovou kontrolou
schopnosť skladania meracích prípravkov a priziem
technické myslenie
znalosť obsluhy profil projektoru a profilomeru výhodou
znalosť anglického jazyka vítaná

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť zamestnáva približne 160 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica
ID: 2821806   Dátum zverejnenia: 9.8.2017