Можливість для людей з України

Inšpektor/Inšpektorka kvality

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 273, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiack základnej hodinovej mzde sa pripočítavajú príplatky podľa Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola kvality - zloženia vyrábaných produktov v zlievarenskej výrobe (pomocou spektrometra)
- Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a finálnej kontroly odliatkov
- Vedenie záznamov o vykonaných meraniach
- Archivácia vzoriek
- Vedenie evidencie výrobných záznamov a internej nepodarkovosti

- Dovolenková a koncoročná odmena
- Doprava do zamestnania - voľná mesačenka na MHD v PB
- Príspevok na DDS
- Dochádzkový bonus
- Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Práca je v 3 zmennej prevádzke

* Ochota učiť sa (zaučenie na prácu so spektrometrom)
* Schopnosť pracovať s počítačom (evidencia záznamov)

* Technické a logické myslenie

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2724013  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac