Можливість для людей з України

Mechanik - mechatronik

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacmzda podľa skúseností, okrem základu + dochádzkový bonus, 13ty a 14ty plat a ďalšie benefity;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*spolupráca a podpora oddelenia robotizácie / automatizácie;
*nastavovanie a oživovanie automatických strojov a zariadení;
*testovanie a optimalizácia existujúcich strojov a zariadení;
*meranie a vyhodnocovanie parametrov strojných zariadení;

Strojový park zahŕňa manipulačné roboty, dopravníkové pásy a zariadenia, CNC obrábacie stroje a obrábacie centrá a pod.

stabilná práca v príjemnom kolektíve, možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti - školenia, každoročný rast mzdy a odmeňovania;

ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Pre prípadné bližšie informácie volajte: 0911 954 752

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 4776427  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac