Plánovač/ka výroby v strojárskej výrobe

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiac13ty plat, dochádzkový bonus a podobne podľa Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vytváranie plánu výroby podľa zákazníckych požiadaviek (krátkodobé/dlhodobé plánovanie);

* vypracúvanie dlhodobého vyťaženia výroby;

* sledovanie stavu zásob a rozpracovaného materiálu;

* zadávanie priorít výroby;

* zodpovednosť za veľkosť výrobných dávok;

* reporting;

* 13ty plat a ďalšie výhody podľa kolektívnej zmluvy;
* pružná pracovná doba;

* ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme postupne vybraných kandidátov;

* pre viac informácii môžete volať 0911 954 752

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

* prax aspoň 2 roky v oblasti plánovania výroby v oblasti automobilového alebo strojárskeho priemyslu;

* schopnosť samostatnej práce a flexibilita;

* analytické schopnosti;

* dobrá znalosť MS Excel;

* znalosť systému SAP (alebo iného systému riadenia) je výhodou;

* záujem o napredovanie a zlepšovanie;

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 4656298  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac