PLC programátor

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Booster Precision Components (Beluša) s.r.o., Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacmzda dohodou podľa skúseností, možnosť spolupracovať aj s freelancerom;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spolupráca pri rozširovaní a automatizácii výrobných technológií v strojárskej výrobe;

* úprava a nastavovanie PLC - Siemens (obrábacie stroje) a ich integrácia do výrobných liniek, strojov a zariadení;

* Testovanie a ladenie softvéru;

* Vytváranie dokumentácie súvisiacej s PLC;

podľa kolektívnej zmluvy, napr. 13ty plat, dochádzkový bonus, zmluvná doprava a pod.

* ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov;

* pre bližšie info volajte: 0911 954 752

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* samostatnosť a zodpovednosť;
* schopnosť určovať si priority;
* znalosť PLC Siemens Simatic - praktické skúsenosti s vytváraním a úpravou programov;

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 4542527  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac