Nákupca priameho a nepriameho materiálu

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša, Beluša
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1200 EUR brutto v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a nákup priameho a nepriameho materiálu a externých služieb
- koordinácia nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy
- kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi v otázkach platobných a dodacích podmienok
- vedenie obchodnej agendy
- evidencia potrebných údajov, dodávateľov, cenníkov, resp. dokladov v informačnom systéme SAP
- denná komunikácia s dodávateľmi
- spolupráca pri dodávke, vykládke, označení a uskladnení dodávok materiálu
- vyhodnocovanie výkonnosti a spoľahlivosti dodávateľov
- riešenie nezhodných dodávok z hľadiska termínu a množstva, resp. možného poškodenia
- spolupráca pri príprave podkladov pre plánovanie a riadenie všetkých logistických operácií
- spolupráca pri fyzických inventúrach
- plnenie ďalších operatívnych úloh a požiadaviek stanovených nadriadeným

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- firemné benefity
- dochádzkový bonus

Prosím, zašlite nám svoje CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- nemecký jazyk výhodou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Booster Precision Components (Belusa)
Beluša – Hloža 2520
018 61 Beluša
www.booster-precision.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Mariana Juríková, MBA
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 3552676   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1200 EUR brutto v závislosti od skúseností uchádzača