Nastavovač montáže

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša Hloža, Považská Bystrica, Púchov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie nastavenia strojov podľa požiadaviek a v zadanom čase
Zabezpečenie informačného toku v prípade problémov s technológiou, nástrojmi atď. na oddelenie inžinieringu
Aplikovanie metodológie na okamžité riešenie problémov vzniknutých na zverených projektoch /nastavovanie nových projektov atď./
Zabezpečenie regulárneho postupu v prípade zlepšovacích návrhov
Plnenie pokynov majstra
Spolupráca pri optimalizačných riešeniach s oddelením inžinieringu
Dohľad nad plynulým chodom zverených zariadení
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri výrobe vzoriek a optimalizácii procesu

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- bohatý sociálny program

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Základné princípy riadenia výroby
Skúsenosti z oblasti automatických liniek a robotizácie
Organizačné schopnosti
Znalosť strojových programov

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Booster Precision Components (Belusa)
Beluša – Hloža 2520
018 61 Beluša

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Juríková
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 3279611   Dátum zverejnenia: 7.2.2018