Projektový inžinier

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša, Beluša
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,- EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pridelené projekty vo všetkých fázach s ohľadom na platné štandardy a certifikáty spoločnosti s využívaním štandardných nástrojov projektového manažmentu aplikovaných v automobilom priemysle
Definovanie projektového tímu, projektového plánu, manažovanie, monitorovanie a koordinovanie projektov
Komunikácia so zodpovednými/zúčastnenými oddeleniami a stranami
Stanovenie cieľov projektu
Zastupovanie záujmov zákazníka a spoločnosti
Poskytovanie poradenstva pri riadení projektov
Organizovanie rôznych profesionálnych ľudí pracujúcich na projekte
Vykonávanie hodnotenia rizika
Zabezpečenie splnenia všetkých cieľov projektu
Zabezpečenie dodržiavania noriem kvality
Používanie informačných systémov na sledovanie ľudí a pokroku
Nábor špecialistov a subdodávateľov
Monitorovanie subdodávateľov s cieľom zabezpečiť zachovanie usmernení

- stabilná práca
- práca v medzinárodnom prostredí
- firemné benefity
- dochádzkový bonus

Prosím, zašlite nám svoje CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- nemecký jazyk výhodou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Booster Precision Components (Belusa)
Beluša – Hloža 2520
018 61 Beluša
www.booster-precision.com
ID: 3134983   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500,- EUR brutto