Manažér logistiky

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša - Hloža 2520, Beluša, Považská Bystrica, Púchov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategické plánovanie a riadenie logistiky, skladu, prepravy a zákazníckeho servisu
Plánovanie, riadenie, optimalizácia a koordinácia celého výrobného cyklu
Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a závodmi v rámci skupiny
Dohliadanie na optimálnu výšku zásob, dodacie termíny, prepravné náklady a efektivitu výroby
Kontroling plnenia výrobného plánu
Riadenie zásob obalových materiálov
Riešenie eskalácií so zákazníkmi a dodávateľmi
Organizovanie manipulácie, skladovania a identifikácie zákl. materiálu, komponentov a hotových výrobkov
Participácia na riešení nezhodných logistických dodávok
Vyjednávanie cenových a dodacích podmienok s dodávateľmi a dopravcami
Vytváranie, dohliadanie a revízia procesov v rámci činností oddelenia
Riadenie a vedenie pracovníkov oddelenia
Participácia na inventúrach v rámci činností oddelenia

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- bohatý sociálny program

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Zodpovedný a precízny prístup Schopnosť rozhodovať
Orientácia na zákazníka
Schopnosť pracovať pod tlakom Schopnosť viesť tím ľudí
Organizačné a komunikačné zručnosti
Orientácia na výsledok

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Booster Precision Components (Belusa)
Beluša – Hloža 2520
018 61 Beluša
ID: 2698736   Dátum zverejnenia: 12.12.2017