CNC operátor/ka

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša - Hloža 2520, Beluša, Považská Bystrica, Púchov
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhuje CNC stroje podľa návodu na obsluhu, vykonáva operácie sústruženie, vŕtanie, alebo frézovanie
• opracováva diely na CNC strojoch podľa programu, technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu
• kontroluje a meria opracované diely, hodnoty zapisuje do príslušnej dokumentácie
• eviduje rozpracované diely a nezhodné výrobky

- stabilná práca
- práca v medzinárodnom prostredí
- firemné benefity
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- bezplatná preprava z Považskej Bystrice a Púchova

Prosíme o zaslanie CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- znalosť výkresovej dokumentácie, meradiel výhodou
- samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť
- práca na zmeny

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov. Spoločnosť sa zaoberá presnou strojárskou výrobou - precíznym kovoobrábaním komponentov na CNC strojoch - sústruhoch, vŕtačkách, brúskach, valcovačkách, a montovaním turbodúchadlových zostáv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Booster Precision Components (Belusa)
Beluša – Hloža 2520
018 61 Beluša

Kontakt