Senior Sales Manager - BOOS TRADE

BOOS TRADE, s.r.o.

Trieda SNP 5, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiacPo 3-mesačnej skúšobnej dobe adekvátne navýšenie platu + štvrťročný odmeňovací systém na základe predajov až do výšky jedného platu ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného Senior Sales Managera, ktorý bude riadiť, spravovať a rozvíjať distribučné kanály našej spoločnosti.
Nebojíš sa veľkej zodpovednosti a si ochotný sa v danej oblasti posúvať
a vzdelávať? Tak potom je táto práca pre teba.
Nehľadáme človeka s rokmi skúseností, hľadáme človeka, ktorý prinesie potrebné výsledky.
Staneš sa členom nášho tímu, kde budeš mať na starosti predaj našich produktov distribučným spoločnostiam (B2B) na Slovensku ale aj v zahraničí. Získaš pozíciu s veľkou zodpovednosťou, ale aj s veľkými právomocami. Ak sa toho nebojíš, pošli nám životopis a my sa s tebou veľmi radi porozprávame.

Náplň práce:
- vytváranie nových stratégií na podporu predaja (B2B)
- vyhľadávanie a získavanie nových distribučných kanálov na Slovensku a v zahraničí
- starostlivosť a rozvoj existujúcich distribučných kanálov na Slovensku ale aj v zahraničí (USA, Kanada, Maďarsko, Austrália, Ukrajina, Rusko, UAE a iné)
- analýza a vyhodnocovanie potenciálu vstupu na nové trhy
- pravidelný reporting predajov
- zabezpečenie potrebných faktorov na expanziu do nových krajín
- vybavovanie objednávok od distribútorov
- plánovanie marketingovej propagácie u distribútorov ako DrMax, Pilulka a iné
- cenotvorba produktov
- riadenie outsorsovaných firiem

Sme rodinná firma kde si nepotrpíme na fixný pracovný čas. Ak proste niekam musíš ísť (napr. k doktorovi) tak si môžeš pracovný čas prispôsobiť.
Vždy sú dôležitejšie výsledky ako vysedávanie v práci.
Ako veľkú výhodu v našej firme vnímame perfektný kolektív ľudí, v ktorom sa budeš cítiť skvelo.
Taktiež nekonečnú možnosť sebarealizácie v oblasti, ktorá bude tvojou každodennou prácou a ktorú môžeš podporiť prípadnými školeniami platenými firmou.
Sme si istí, že ťa tiež poteší vianočná dovolenka navyše ku klasickej, takže si v lete môžeš viac oddýchnuť.
A nesmieme opomenúť pravidelné team buildingy na chate, na ktorých sa vždy perfektne zabavíme.

Ďakujeme všetkým, ktorí budú reagovať zaslaním CV na danú pozíciu. Z dôvodu veľkého množstva prijatých životopisov si vyhradzujeme právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Marketing, Obchod, Financie, Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj a distribúcia produktov

Počet rokov praxe

1

- nutná znalosť anglického jazyka
- znalosť ďalších jazykov výhodou
- analytické schopnosti
- základy online marketingu
- skúsenosť s Google online nástrojmi
- skúsenosť s budovaním tímu a výberom zamestnancov
- komunikatívnosť, klientsky prístup
- prezentačné schopnosti, aj v anglickom jazyku
- príjemné vystupovanie a orientácia na výsledky
- samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť
- flexibilita, reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť rýchlo reagovať, odolnosť voči stresu
- nadšenie pre prácu a predaj v oblasti online (chuť vzdelávať sa)

Sme košická firma, ktorá sa zaoberá výrobou telovej a vlasovej kozmetiky a výživových doplnkov.
Pôsobíme vo viac ako 15-tích krajinách po celom svete.
Našou prioritou je poskytovať unikátne a jedinečné produkty spolu s prvotriednym zákazníckym servisom.
www.reparexshop.sk
ID: 4428704  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac