Farmaceutický laborant v oblasti výživových doplnkov a kozmetiky

BOOS TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Trieda SNP 5, Košice
Termín nástupu
1.7.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho výskumného pracovníka v oblasti vývoja výživových doplnkov a kozmetiky !
Do nášho skvelého tímu hľadáme človeka, ktorému odvetvie vývoja a výskumu nie je cudzie. Práve naopak. Hľadáme niekoho, kto má nielen kreatívne nápady, ale vie ich aj realizovať a premeniť na skvelé a kvalitné výrobky.

● Vývoj a príprava nových výrobkov (kozmetické produkty a výživové doplnky)
● Riešenie výskumných úloh
● Kontrola pripravených ingrediencií
● Kontrola kvality vstupných surovín
● Kontrola všetkých výstupných produktov, výstupné testy jednotlivých hotových produktov
● Práca v laboratóriu - príprava a riedenie roztokov, stanovenie koncentrácie a ďalších sledovaných vlastností roztokov, spektrofotometrické meranie, príprava a testovanie vzoriek, analýza získaných výsledkov
● Sledovanie legislatívy v SR a taktiež v rámci EÚ v oblasti kozmetiky a výživových doplnkov
● Prihlasovanie, oznamovanie, registrácia výrobkov na úrady štátnej moci a EÚ
● Príprava a úprava obalových materiálov podľa platnej legislatívy
● Sledovanie zmien v legislatíve a ich implementácia
● Vedenie príslušnej dokumentácie k výrobkom a ISO protokoly
● Kalibrovanie a overovanie presnosti merania používaných prístrojov a nástrojov
● Čistenie a údržba technického vybavenia a realizácia jednoduchých opráv
● Dodržiavanie hygienických štandardov
● Objednávanie surovín, chemického materiálu a komunikácia s dodávateľmi

Sme rodinná firma kde si nepotrpíme na fixný pracovný čas. Ak proste niekam musíš ísť (napr. k doktorovi) tak si môžeš pracovný čas prispôsobiť. Vždy sú dôležitejšie výsledky ako vysedávanie v práci.
Ako veľkú výhodu v našej firme vnímame perfektný kolektív ľudí, v ktorom sa budeš cítiť skvelo.
Taktiež nekonečnú možnosť sebarealizácie v oblasti, ktorá bude tvojou každodennou prácou a ktorú môžeš podporiť prípadnými školeniami platenými firmou.
Sme si istí, že ťa tiež poteší vianočná dovolenka navyše ku klasickej, takže si v lete môžeš viac oddýchnuť. A nesmieme opomenúť pravidelné team buildingy na chate, na ktorých sa vždy perfektne zabavíme.

Z dôvodu veľkého množstva prijatých životopisov si vyhradzujeme právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hygiena potravín, výživa, biotechnológie, kozmetológia, farmácia a farmakológia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výskumný pracovník, kozmetológ, potravinárstvo,farmácia

Počet rokov praxe

3

- tímový duch
- dobre organizačné schopnosti
- kreativita
- vývoj nových produktov
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme košická firma, ktorá sa zaoberá výrobou telovej a vlasovej kozmetiky a výživových doplnkov.
Pôsobíme vo viac ako 15-tích krajinách po celom svete.
Našou prioritou je poskytovať unikátne a jedinečné produkty spolu s prvotriednym zákazníckym servisom.
www.reparexshop.sk
ID: 4256119  Dátum zverejnenia: 5.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac