Creative Marketing Manager

BOOS TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Trieda SNP 5, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zapáleného kreatívneho markeťáka!
Do nášho skvelého tímu hľadáme človeka, ktorému sféra kreatívneho marketingu nie je cudzia. Práve naopak. Hľadáme niekoho, kto má nielen kreatívne nápady ale vie ich aj realizovať.

Na tejto pozícii budeš spolupracovať najmä s PPC špecialistom, extérnymi firmami a sales oddelením, ktoré zabezpečuje predaj našich produktov v rámci Slovenska a zahraničia.
Sme eshop, ktorý sa môže pýšiť produktmi európskej kvality a na Slovensku a v zahraničí má vybudovaný silný brand a širokú komunitu zákazníkov.

Čo budeš zastrešovať?
- Idea making kampaní (vytváranie marketingovej stratégie na ďalšie mesiace) a promo akcií na naše produkty
- Dlhodobé budovanie brandu
- Aktívna komunikácia s PPC Špecialistom pri vytváraní reklám
- Manažovanie marketingových služieb zabezpečovaných extérnymi firmami (sociálne sieťe, blogy)
- Vytváranie newslettra
- Influencer koordinátor
- Spolupráca na implementácii SEO riešení
- Príprava a konzultácia marketingových materiálov

Každý deň bude iný a je prevažne tvojou úlohou si ho zmanažovať tak, aby všetko fungovalo. Je to dynamická práca, ktorá ti na druhej strane ponúka nekonečne voľnú ruku v tvojej kreativite a studnici nápadov. Náš tím je veľmi otvorený každým riešeniam, ktoré môžu nakopnúť predaj.

Sme rodinná firma kde si nepotrpíme na fixný pracovný čas. Ak proste niekam musíš ísť (napr. k doktorovi) tak si môžeš pracovný čas prispôsobiť. Vždy sú dôležitejšie výsledky ako vysedávanie v práci.
Ako veľkú výhodu v našej firme vnímame perfektný kolektív ľudí, v ktorom sa budeš cítiť skvelo.
Taktiež nekonečnú možnosť sebarealizácie v oblasti, ktorá bude tvojou každodennou prácou a ktorú môžeš podporiť prípadnými školeniami platenými firmou.
Sme si istí, že ťa tiež poteší vianočná dovolenka navyše ku klasickej, takže si v lete môžeš viac oddýchnuť. A nesmieme opomenúť pravidelné team buildingy na chate, na ktorých sa vždy perfektne zabavíme.

Z dôvodu veľkého množstva prijatých životopisov si vyhradzujeme právo osloviť len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Search engine optimization (SEO) - Základy
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Facebook Ads Manager - Mierne pokročilý
Mailchimp - Pokročilý
Influencer marketing - Mierne pokročilý
Content marketing - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

Čo nevyhnutne na tejto pozícii potrebuješ vedieť?
- Písať dobrý obsah a pútavé marketing claims (content marketing). Dobrá slovenčina a angličtina je must have!
- Mailchimp – tento nástroj využívame na newslettre
- Správa sociálych médií – Facebook Business Manager
- Rozumieť Google Analytics a Google Ads
- Základy jednoduchej grafiky, Canva ti na tvoje účely bude úplne stačiť
- Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Sme košická firma, ktorá sa zaoberá výrobou telovej a vlasovej kozmetiky a výživových doplnkov.
Pôsobíme vo viac ako 15-tích krajinách po celom svete.
Našou prioritou je poskytovať unikátne a jedinečné produkty spolu s prvotriednym zákazníckym servisom.
www.reparexshop.sk
ID: 4160966  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac