Mid Online Specialist - boomex | branding x marketing

Boomex s. r. o.

Miesto práce
Konventná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

- navrhovanie a realizácia komplexných online stratégií (brandové a performance kampane)
- vytváranie, plánovanie, správa a optimalizácia reklamných kampaní v Google Ads, Facebook Ads, iné
- práca s Google Analytics, Data Studiom a inými nástrojmi
- analýza, reporting, navrhovanie a realizácia vylepšení

Požiadavky

- minimálne 2-ročné skúsenosti s realizáciou online kampaní
- základné znalosti a skúsenosti so SEO
- analyticko-strategické myslenie, proaktívne konanie
- anglický jazyk (min. B2)
- cit pre detail, trendy a novinky (najmä) v online marketingu
- vôľa a chuť učiť sa nové veci

Chceme ti zveriť dlhodobých klientov, ktorých si vážime a projekty, na ktorých nám záleží. Preto by si mal/a byť zodpovedný/á, orientovaný/á na riešenia. A hlavne – rozmýšľať niekoľko krokov dopredu.

Ponúkame

- firemný MacBook
- práca v novej dizajnovej kancelárii s terasou v Starom meste
- pravidelné školenia a kurzy
- sick days
- priateľské prostredie, malý tím špecialistov v brandingu a marketingu
- neustále plná chladnička, káva, ovocie, zelenina, vitamíny, mäso od Romana :)

Možnosť práce aj part-time!

Mesačné osobné ohodnotenie

Zašli svoje CV aj s portfóliom klientov na ktorých si pracoval/a.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pay Per Click (PPC) - Expert
Online Marketing - Expert
Facebook Ads - Expert
LinkedIn Ads - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Google Ads - Expert
Google Analytics - Expert
Google Data Studio - Pokročilý
WordPress - Základy
Microsoft Excel - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Online specialist

Počet rokov praxe

2

boomex | branding x marketing

Sme brandingová a marketingová agentúra v Bratislave. Budujeme nové značky a zároveň existujúcim pomáhame pohnúť sa tým správnym smerom. Veríme v silu brandformance a performance a vieme, že najlepšie výsledky prichádzajú vtedy, keď myslíte na obe časti. Súčasne.

www.boomexagency.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4027305  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac