Grafický Dizajnér

Boomex s. r. o.

Miesto práce
Konventná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prísť s nápadom, vedieť vyjadriť svoj názor, počúvať, brainstormovať v tíme a realizovať nápady
• Vytvárať grafické návrhy: branding, online + offline výstupy, web dizajn
• Klikať, makať, prekonávať očakávania (aj svoje vlastné)
• Robiť double-check, kontrolovať vlastné výstupy a byť na ne hrdý
• Vedieť makať, no zároveň sa prácou baviť

Požiadavky
• Keďže ti chceme zveriť dlhodobých klientov, ktorých si vážime a projekty, na ktorých nám záleži, mal by si byť naskillovaný, kreatívny a zodpovedný.
• Zašli nám, prosím, okrem tvojho CV aj portfólio – očakávame, že v ňom nájdeme najmä brandingové a online výstupy, web dizajny, ale aj offlinové veci…
• Predpokladáme, že ovládaš Photoshop, Illustrator, InDesign a to na pokročilej úrovni.
• Vôľa, ochota a chuť učiť sa nové veci. Nestagnovať.

Ponúkame
• Projekty, ktoré ťa budú baviť.
• Tím, s ktorým budeš napredovať.
• Prostredie, ktoré ťa bude inšpirovať a nebude ťa obmedzovať – doggy-friendly, so záhradou, ale aj must-have (klišé) kofeínovým supportom.
• Nástup ASAP, ale ak na teba musíme chvíľu počkať, počkáme. :)

Informácie o výberovom konaní

Zašli svoje CV aj s portfóliom vlastných prác, prosím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Expert
Adobe After Effects - Základy
Adobe Premiere Pro - Základy

Minimálne 2 roky praxe.

boomex | branding x marketing

Sme brandingová a marketingová agentúra v Bratislave. Budujeme nové značky a zároveň existujúcim pomáhame pohnúť sa tým správnym smerom. Veríme v silu brandformance a performance a vieme, že najlepšie výsledky prichádzajú vtedy, keď myslíte na obe časti. Súčasne.

www.boomexagency.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3777285  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 700 EUR/mesiac