Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka - Barman / barmanka v Bistre Zoom Nové Zámky

Bonvivant s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
850 - 900 EUR/mesiacTringelty v 100% výške, benefity za dosiahnuté výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov na prevádzke a komunikácia s nimi.

Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.

Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.

Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).

Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.

Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.

Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých emailom, telefonicky alebo osobne

Pitný režim, stravovanie bez doplatku, teambuildingy, školenia v obore.

Ak máš skúsenosti na pozícií čašník alebo barman, zavolaj na číslo a dohodni sa s našim manažérom na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Tímový duch, zodpovednosť a charakter. To sú 3 hlavné piliere, ktoré pre nás je základ, aby sa nám spolu dobre pracovalo a venovali sa práci s radosťou.

Sme kvalitný street food point so silným zázemím , skvelými bowlami, chrumkavými fish’n’chips alebo poriadnymi smash burgre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4465463  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac