Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Smenový Kuchár v Bistre Zoom Nové Zámky

Bonvivant s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi uvítame nového člena do nášho tímu, ktorý sa k nám pridá na pozíciu Smenový kuchár v bistre Zoom v Nových Zámkoch

Ak máš vzťah k vareniu a baví Ťa práca v kuchyni, toto je ponuka pre teba na nasledujúce pozície.

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Odmena 1200 - 1300 eur netto podľa skúseností a šikovnosti

Smenový kuchár:
Preferujeme pracovnú dobu na smeny, t.j. krátky - dlhý týždeň od 9.00 - 22.00

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE SÚ:
- príprava a spracovanie jedál
- varenie jedál podľa predpísaných postupov
- udržiavanie čistoty v kuchyni a na pracovisku
- vykonávanie úloh od nadriadeného

Spolu tvoríme tím.

Pitný režim, výber stravy z celého á la carte bez doplatku, team buildingy...

Hľadáme uchádzača, ktorý nemusí mať veľa rokov praxe ani výučný list, dôležité je mať pozitívny vzťah ku gastronómií, rád variť a tešiť sa z výsledkov svojej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť
Zodpovednosť
Odolnosť voči stresu
Dobrý zdravotný stav

Sme kvalitný street food point so silným zázemím , skvelými bowlami, chrumkavými fish’n’chips alebo poriadnymi smash burgre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4465462  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac