Obchodný zástupca

Bonus Kft.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
septembra 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné úlohy:
• Vyhladávanie nových partnerov na celom Slovensku
• Analýza potenciálnych partnerov
• Analýza konkurenčných výrobkov a účastníkov na trhu
• Uzatváranie zmlúv, vytváranie ponúk, udržiavanie kontaktov s klientmi
• Návšteva obchodných partnerov, vedenie rokovaní
• Organizácia ukážok a výstav výrobkov, - účasť na nich
• Predstavenie nových výrobkov

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame:
• Konkurenčný základný plat, provízia z predaja
• Pracovná zmluva na plný úväzok (8 hodín)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Naše požiadavky:
• Maďarský a slovenský jazyk, ústne aj písomne na úrovni C1
• Minimálne 2 - 3-ročné skúsenosti s predajom
• Flexibilita, rýchlosť, schopnosť riešiť problémy
• Ochota učiť sa a skúmať nové oblasti
• Samostatná pracovná činnosť po odbornej príprave
• Zodpovednosť
• Vodičský preukaz kategórie B
• Vlastné vozidlo
• Základy práce s počítačom (word, excel, outlook, obchodný register)

Bonus Kft. je jedným z popredných maďarských výrobcov a distribútorov čistiacich prostriedkov na trhu. Naše výrobky predávame predovšetkým chemickým, potravinárskym a profesionálnym veľkoobchodníkom, obchodným reťazcom a spoločnostiam s vlastnou obchodnou sieťou v Maďarsku a na medzinárodnom trhu.
Naše nadšenie pre inováciu a dokonalosť zaručuje naše vedúce postavenie na trhu. Sme prispôsobení potrebám našich klientov a ponúkame našim zamestnancom také pracovné podmienky, aby u nás vedeli predstaviť svoju budúcnosť.
Tešíme sa na spoľahlivú, lojálnu a nadšenú obchodnú silu v našom dynamickom obchodnom tíme na rozšírenie nášho exportného (B2B) obchodu.

We are waiting for your CV in Hungarian!
čakáme na váš životopis v maďarčine!
Várjuk az önéletrajzokat Magyarul!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3735865  Dátum zverejnenia: 12.8.2019