Bezpečnostný pracovník v Krasňanoch

protectus s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca bezpečnostného pracovníka v Krasňanoch

Nie je nutná prax.

Uchádzač o zamestnanie musí spĺňať podmienky zákona o súkromnej bezpečnostnej službe č. 473/2005 Z.z

- ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní súkromných bezpečnostných služieb.

VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ĎAKUJEME ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM A KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť protectus s.r.o, dodávateľ komplexných bezpečnostných služieb v zmysle zákona č.473/2005 Z.z. o prevádzkovaní súkromných bezpečnostných služieb v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3277305  Dátum zverejnenia: 28.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou