Bezpečnostný pracovník Bratislava, Košice, Spišská Nová Ves, Smižany, Nitra, Jaslovské Bohunice, Lednicke Rovne, Medzilaborce

BONUL, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Nitra, Prešovský kraj, Medzilaborce, Košický kraj, Košice, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca bezpečnostného pracovníka aj bez praxe v mestách Lednické Rovne, Bratislava, Košice, Nitra, Smižany, Spišská Nová Ves, Medzilaborce.
Práca bezpečnostného pracovníka s min. trojročnou praxou podľa zákona č. 473/2005 Z. z. v mieste výkonu Jaslovské Bohunice.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je leadrom na trhu v poskytovaní komplexných bezpečnostných služieb.

VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ĎAKUJEME ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM A KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí spĺňať podmienky zákona o súkromnej bezpečnostnej službe č. 473/2005 Z.z.

Uchádzač práce o bezpečnostného pracovníka v mieste výkonu Jaslovské Bohunice musí byť držiteľom zbrojného preukazu.

Spoločnosť BONUL,s.r.o, dodávateľ komplexných bezpečnostných služieb v zmysle zákona č.473/2005 Z.z. o prevádzkovaní súkromných bezpečnostných služieb v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Novozamocka 224
949 05 Nitra
ID: 1087053   Dátum zverejnenia: 14.8.2017