Reagujte bez životopisu

Predavač/pokladník v cukrárni

BonThé cukráreň

Miesto práce
Brnianska 5444, 901 01 Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 950 EUR/mesiac750 € brutto - základná mzda + pravidelná variabilná zložka do 200 € brutto /mesačne (osobné ohodnotenie + príplatky) + štvrťročné prémie (podľa dosiahnutých tržieb)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu v BonThé cukrárni v Malackách hľadáme šikovných kolegov/kolegyne na pozíciu predavač/ka-pokladník/čka a zástupcu vedúceho predajne.

Obsadzujeme pozície na :

- TPP - obsadzované pozície : predavač/ka - pokladník/čka a zástupca vedúceho predajne
- práca : krátky/dlhý týždeň (TPP)
- práca alebo dlhodobá brigáda : možnosť 4 - 8 hodinový pracovný čas ( skrátený úväzok, študenti , DoPč)

Náplňou práce je :

- predaj zákuskov a ostatného ponúkaného sortimentu
- poskytovanie prvotriedneho servisu pre zákazníkov
- poradenstvo a komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- udržiavanie prevádzky v čistote v súlade s hygienickými štandardami

Zamestnancom ponúkame :

- zľavu na celý ponúkaný sortiment
- stravné lístky
- preplácané nadčasy
- príplatky za soboty a nedele
- štvrťročné prémie (podľa dosiahnutých tržieb)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť sa zaoberá maloobchodnou činnosťou, prevádzkuje sieť cukrární BonThé v obchodných domoch Kaufland, zameraných na predaj sortimentu zákusky- káva -čaj - zmrzlina.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zuzana Kalivodová
J. Smreka 1
84108 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4100639  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac