Dizajnér - konštruktér nábytku

BONTEC, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda +Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba grafického návrhu nábytkovej zostavy
- návrh kuchynských liniek , interiérového nábytku - obývacie izby, spálne, šatníkové zostavy, vstavené skrine
- vyhľadávanie nových projektov a komunikácia so zákazníkmi ,
- zameranie u zákazníka,
- profesionálne poradenstvo v oblasti výroby nábytku,
- návrhy dizajnových a dispozičných riešení,
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe, Pro 100, Sketchup
- tvorba cenových ponúk,
- vytváranie objednávok,
- propagácia vlastnej tvorby na internete

- Práca v mladom kolektíve,
- Príjemné pracovné prostredie,
- Práca v stabilnej firme

V prípade záujmu nám pošlite životopis a budeme Vás kontaktovať. V prípade potreby uchádzača vieme reagovať pružne a vytvoriť pozíciu v Prešove, alebo Košiciach .
Profesné životopisy zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn interiéru , architekt

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
software na návrh interiérov - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dizajn nábytku a interiéru , architekt, tvorba a konštrukcia nábytku

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- výborné komunikačné zručnosti
- organizačné schopnosti a samostatnosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- aktívny prístup a zmysel pre tímovú prácu

BONTEC, s.r.o. - Kuchynské a nábytkové štúdio je spoločnosť /Dizajn - Výroba - Montáž /

V našom kuchynskom a nábytkovom štúdiu Vám kvalifikovaný personál poradí v prípade potreby zameria priestorov, navrhne a dohliadne na výrobu a montáž.

Využite naše benefity
- marketing
- mladý kolektív

* Navrhujeme a vyrábame kuchynské linky, vstavané skrine a interiérový nábytok na mieru. S programom pre navrhovanie kuchynských liniek zákazníkom radi vyhotovíme vizualizáciu nábytkových častí ako aj celého zariadenia bytu, detailne vypracujeme projektovú dokumentáciu pre výrobu nábytku a technické zameranie elektrikárskych a inštalačných rozvodov. Kuchynské linky vybavujeme technológiami podľa predstáv zákazníka.
Vďaka progresívnej práci tímu vyrábame pre Vás moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností.
* Naši zamestnanci následne realizujú montáž vyrobeného nábytku u zákazníka
* Predávame a realizujeme montáž klimatizačných jednotiek , dodávame podlahy EGGER a interiérové dvere
Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník a preto dbáme na kvalitu výrobného procesu od návrhu interiéru od našich dizajnérov po zameranie priestoru až do samotnej montáže nábytku.

NAŠE KUCHYNSKÉ A NÁBYTKOVÉ ŠTÚDIO JE VÁM K DISPOZÍCII
www.bontec.sk, www.bontecshop.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4578847  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac