Montážnik nábytku

BONTEC, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacMesačné odmeny za nadčasy a kvalitnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma BONTEC - Kuchynské a nábytkové štúdio vám ponúka prácu montážnika nábytku na mieru. Jedná sa o výrobu a montáž kuchynských liniek, vstavaných skríň, obývacích zostáv, kancelárskeho nábytku, nábytku do spálni atď.
Vyžadujeme potrebnú kvalifikáciu na túto pozíciu – prax s výrobou a montážou nábytku na mieru.
Taktiež vyžadujeme vodičský preukaz (min. B).
Hľadáme ambiciózneho človeka s chuťou pre tvorbu a zmyslom pre detail, čo si kvalitná výroba a montáž nábytku na mieru vyžaduje.
Nástupný plat zamestnanca je 750 € (čistá mzda) + odmeny. Nástup na živnostenský list dohodou.
Na pohovor sa môžete prihlásiť na telefónom čísle 0908377342. Pred pohovorom je nutné zaslať životopis a motivačný list na [email protected]

Firemné auto, náradie , mesačná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nábytkár, stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, zameranie na detail

Bontec, s.r.o. - Kuchynské a nábytkové štúdio je firma, ktorá spolupracuje s tradičnými slovenskými a českými výrobcami nábytku. Ako je SANAS, DREVONA, AUTRONIC.

V našom kuchynskom a nábytkovom štúdiu Vám kvalifikovaný personál poradí v prípade potreby zameria priestorov, navrhne a dohliadne na montáž. Využite naše benefity ako 3D návrh ZDARMA.

"Kuchynskú linku Vám navrhneme podľa Vašich predstáv. S odborným usmernením. Z hľadiska ergonómie, praktickosti, noriem a požadovanej kvality a ceny."

NAŠE KUCHYNSKÉ A NÁBYTKOVÉ ŠTÚDIO JE VÁM K DISPOZÍCII

www.facebook.com/bontecsanas

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Přerovská 4109
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Ozoroczy
Tel.: +421908377342
E-mail: poslať životopis
ID: 4001686  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac