Reagujte bez životopisu

Magyar és szlovák értékesítési képviselőket keresünk a magyar piacra

Bonita Group Service s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amely olyan termékeket készít, amik értelmet adnak ?

Jelenleg értékesítési képviselői csapatot alakítunk a magyar piacra, ügyes, magyarul beszélő üzletembereket keresünk, akik bemutatják és kínálják termékeinket. A megcélzott ügyfelek elsősorban állami intézmények, iskolák, óvodák, városok és magánszektorok is.

Kit keresünk:

● Legyen mindenekelőtt testben és lélekben üzletember

● Rugalmas, felelősségteljes és energikus embert, aki a cél felé törekszik, és kellően motivált ahhoz, hogy nagyszerű munkát végezzen

● Valakit, akinek elsődleges az első osztályú ügyfélszolgálat.

Ami nem kéne hogy hiányozzon:

● Középfokú végzettség érettségivel (műszaki szak előny, de nem feltétel)

● Tökéletes irodalmi szlovák és magyar kiváló kommunikáciś készség, kulturált beszéd

● Kiváló üzleti ismeretek

● Igazolható tapasztalat új ügyfelek megszerzésében 2-3 év, kapcsolatépítés, termékbemutatók, célzott tárgyalás, bizalom elmélyítés, üzleti tervek teljesítésének biztosítása, üzleti csatornák tervezése és kialakítása.

Amit ajánlunk:

● Dolgozhatsz magánvállalkozóként vagy főállású munkaviszonyban

● Kezdő fizetés 1700 EUR + bónusz jutalom a lezárt üzletért

● Személygépkocsi - magáncélra is

● Telefon, laptop

Zamestnanecké výhody, benefity

Mobilný telefón
Auto aj na súkromné účely
Provízie z predaja
Firemné akcie
Rozjazd úplne nového projektu
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

V roku 2007 sme v meste Tišnov založili našu výhradne českú spoločnosť Bonita s cieľom vyrábať kvalitné a inovatívne ihriská a workoutové parky.

Od svojho založenia sme realizácii našich herných prvkov venovali viac ako 1 000 000 hodín kvalitnej práce a založili tisíc detských ihrísk a workoutových parkov v 16 krajinách sveta – od Českej republiky cez Slovensko až po Singapur. Aj vďaka tomu sme sa stali lídrom na trhu v Českej republike.

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Tichá
Tel.: 608533169
E-mail: poslať životopis