Obchodný zástupca

Bonita Group Service s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 3 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kto sme?

História vzniku našej rýdze českej spoločnosti Bonita Group Service s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou herných prvkov pre detské a workoutové ihriská, sa píše od roku 2007. Ako výrobca sa dokážeme postarať o všetko – návrh, vývoj, testovanie jednotlivých prvkov, výroba, doprava, montáž, pravidelný servis. Máme tak úplnú kontrolu nad výrobou i inštaláciou. I vďaka tomu nám už prejavilo dôveru viac než 10 000 spokojných zákazníkov, čo z našej spoločnosti robí najväčšiu spoločnosť v danom segmente na českom trhu.

V súčasnej chvíli sa zameriavame i na slovenský trh a tvoríme tu tím obchodných zástupcov, ktorí budú prezentovať a ponúkať naše výrobky. Cieľovým zákazníkom sú predovšetkým štátne inštitúcie, školy, škôlky, mestá...

Koho hľadáme:

  • Predovšetkým obchodníka telom i dušou
  • Človeka flexibilného, zodpovedného a energického, ktorý má ťah na bránu a sám je dostatočne motivovaný k odvedeniu skvelej práce
  • Niekoho, pre koho je prvotriedny servis u zákazníka prioritou

Čo by vám nemalo chýbať:

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (technický obor výhodou, nie však podmienkou )
  • Perfektná spisovná slovenčina a kultivovaný prejav
  • Skvele zvládnuté obchodné schopnosti
  • Preukázateľné skúsenosti 2-3 roky v akvizícii nových zákazníkov, budovanie vzťahov, prezentácia výrobkov, cielené vyjednávanie, prehlbovanie dôvery, zaistenie plnenia obchodných plánov, návrh a nastavenie obchodných kanálov

Čo ponúkame:

  • Prácu na SZČO
  • Zaručenú fixnú mzdu na prvých 6 mesiacov vo výške 1700 EUR po zaškolení až 4000EUR podle tržieb
  • Osobný automobil i na súkromné účely
  • Telefón, notebook

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4597140  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc