Plánovač výroby

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacMinimálne 1200 € btt a viac v závislosti od znalostí a skúseností kandidáta + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám nového kolegu / kolegyňu na pozíciu plánovača výroby, ktorému / ktorej zveríme plánovanie časti montáže (vyrábame a montujeme u nás prevodovky pre ťažký priemysel).

Nový plánovač / plánovačka:
- bude vytvárať a aktualizovať denný a týždenný plán výroby,
- bude sa snažiť pri tom optimalizovať tok materiálu v rámci jeho prechodu spoločnosťou,
- bude sa starať o včasné dodávky pre interných aj externých zákazníkov,
- bude pripravovať pravidelné reporty.

Budúcemu kolegovi / kolegyni vieme ponúknuť:
- ročný bonus (13. plat),
- dynamické pracovné prostredie, u nás sa nudiť určite nebudete,
- možnosť odborného rastu a školení, ponúkame in-house školenia a tiež prístup k on-line platforme školení,
- bezplatné interné jazykové kurzy v rámci pracovného času, mávame u nás kurzy angličtiny a taliančiny,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť home-office,
- iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát / kandidátka:
- má technické predpoklady, vie, že výroba je živý mechanizmus, ktorý sa neustále mení,
- má logické myslenie,
- nerobí mu / jej problém pracovať s balíkom programov MS Office (najmä s programom MS Excel),
- ak pozná informačný systém SAP, bude to preňho / pre ňu výhodou, táto znalosť však nie je podmienkou,
- je zodpovedný / zodpovedná a vie si správne prioritizovať úlohy.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 867216  Dátum zverejnenia: 28.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac