Logo Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Hľadáme materiálového plánovača s talianskym jazykom - pridaj sa k nášmu tímu!

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacMinimálne 1400 € brutto a viac v závislosti od znalostí a skúseností kandidáta + ročný bonus. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám nového kolegu / kolegyňu na pozíciu na materiálovom plánovaní, ktorý / ktorá:
- bude zodpovedať za plánovanie a objednávanie zverených komponentov od dodávateľov,
- bude spolupracovať s plánovačmi výroby a montáže ohľadom termínov dodávok,
- bude zabezpečovať riadenie toku materiálu do výroby pre obrábacie a montážne linky,
- bude sledovať dodávku od momentu objednania cez potvrdenie, transport a dodanie,
- bude zabezpečovať archiváciu a systemizáciu dodacích listov a objednávok.

Budúcemu kolegovi / kolegyni vieme ponúknuť:
- ročný bonus (13. plat),
- každoročné navyšovanie miezd,
- flexibilný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od
8:00 do 14:00
- možnosť home - office,
- odmena za odporúčanie kandidáta až do výšky 2000€
- práca v medzinárodnej spoločnosti s medzinárodnými príležitosťami v oblasti kariérneho rastu a vzdelávania,
- modernépracovné prostredie,
- bezplatné jazykové vzdelávacie kurzy,
- príspevok na rekreáciu pre celú rodinu,
- firemné akcie, výlety aj s rodinou, športové a relaxačné (wellness) aktivity,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Podmienkou na pracovnej pozície je ovládanie anglického alebo talianského jazyka na komunikatívnej úrovni, uprednostnení budú uchádzači s talianskym jazykom.

Nový kolega / kolegyňa:
- by mal mať tiež dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- mal by byť flexibilný a schopný reagovať na operatívne zmeny,
- mal by vedieť pracovať pod stresom,
- mal by byť tímový hráč,
- oceníme tiež samostatnosť a zodpovednosť.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4257274  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac