Stáž na HR oddelení vo výrobnej spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/tkou vysokej školy končiacich ročníkov so zameraním na ľudské zdroje a personálny manažment a chceš získať praktické skúsenosti v oblasti personalistiky?
Ponúkame ti platenú stáž na našom personálnom oddelení.

Hľadáme šikovnú, samostatnú osobu, ktorá chce popri štúdiu pracovať, a ktorá má chuť učiť sa nové veci a pomôže nám s administratívnou agendou. Budeš nám pomáhať najmä:
- pri výberových konaniach (prvý kontakt s uchádzačom, organizácia pohovorov),
- pri nástupoch nových zamestnancov,
- pri práci s osobnými zložkami zamestnancov, pri archivácii dokumentov,
- poskytovaní inej administratívnej podpory.

Potrebujeme, aby si:
• mal/a poznatky z oblasti personalistiky zo školy, a mal/a aktívny záujem o ľudské zdroje,
• bol/a schopný/á adaptovať sa rýchlo na nové protredie,
• ovládal/a anglický jazyk – na komunikatívnej úrovni,
• bol/a schopný/á pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí.

Týždenný rozsah práce bude cca 20 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ľudské zdroje a personálny manažment, psychológia, iný príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4055454  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.