Logo Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Montážny pracovník v strojárskej výrobe - nástupný bonus 2000€

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
995 - 1 398 EUR/mesiacHorná hranica mzdy zahrňuje mesačnú prémiu 156EUR, príplatok za prácu v noci a alikvótnu časť nástupného bonusu. K mesačnej mzde zamestnancovi patrí ročný bonus (letný a zimný), tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za prácu nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel.
Montážny pracovník u nás vykonáva:
- ručnú strojársku montáž prevodoviek alebo ich podskupín podľa postupov,
- preveruje, či sú hotové výrobky podľa nákresu a pracovného postupu,
- kontroluje, či sú stroje, zariadenia a pracovné prostriedky udržiavané v dobrom stave.

Budúcim zamestnancom ponúkame:
• možné zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
• letný bonus, zimný bonus (13. plat)
• príplatok za sobotu 100%, príplatok za sviatok 200%, príplatok za nadčas
• nástupný bonus 2000€
• ročné navyšovanie miezd
• odmena za zaúčanie, mimoriadne odmeny, tímový bonus
• odmena pri pracovných jubileách
• odmena za odporučenie kandidáta až do výšky 2000€
• pracovné prostredie na vysokej úrovni
• práca s modernými technológiami, možnosť odborného rastu
• pracovná zmluva priamo s Bonfiglioli (nie s agentúrou)
• ďalšie benefity (firemné akcie, výlety, Mikuláš, Vianoce, športové a relaxačné aktivity)
• sociálna výpomoc pri dlhodobej práceneschopnosti a iných udalostiach
• doprava do práce v rámci Považskej Bystrice

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické (napr. automechanik), strojárske veľkou výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát:
- je manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- je samostatný a zodpovedný,
- je ochotný pracovať v 3-zmennej prevádzke (nočné, poobedné, ranné zmeny),
- rád sa učí nové veci.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3868005  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 995 EUR/mesiac