Účtovník / účtovníčka

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
Dohodou, resp. január / február 2020
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € btt (závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového účtovníka, ktorého pracovnou náplňou bude:
- likvidácia a účtovanie nemateriálových a investičných faktúr,
- vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr,
- účtovanie interných dokladov, bankových výpisov,
- vedenie a účtovanie pokladne,
- spolupráca s hlavnou účtovníčkou pri spracovaní výkazu DPH, Kontrolného výkazu DPH a Súhrnného výkazu,
- spolupráca a príprava podkladov pre daňovú kontrolu, colnú kontrolu, audítorov,
- spolupráca pri mesačnej, štvrťročnej a ročnej závierke, pri inventúrach,
- spolupráca pri vytváraní a aktualizácii smerníc a interných pokynov v oblasti účtovníctva,
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných prípadov, dodržiavanie platnej daňovej a účtovnej legislatívy a za dodržiavanie termínov,
- ostatné úlohy podľa pokynov priameho nadriadeného, reporting manažérovi úseku.

Záujemcom ponúkame:
- ročný bonus - 13. plat,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť odborného rastu,
- bezplatné interné jazykové kurzy,
- benefity zo sociálneho fondu na relax,
- teambuildingové aktivity, firemné akcie.

Svoj profesný životopis, prosím, zasielajte cez Profesiu alebo na e-mailovú adresu [email protected]. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Ideálny kandidát / kandidátka:
- ovláda anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni,
- má skúsenosť z oblasti účtovníctva vo výrobnej spoločnosti,
- má skúsenosť s mesačnými a ročnými uzávierkami, a so spracovaním výkazov DPH,
- ovláda účtovnú a daňovú legislatívu,
- ak pozná informačný systém SAP, bude to preňho / pre ňu výhodou, nie je to však podmienkou,
- má zodpovedný a svedomitý prístup k práci.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3790266  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € btt (závisí od skúseností kandidáta)