Nákupca priameho materiálu (junior) - pozícia vhodná pre absolventa!

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacOd 1 000 € btt (podľa znalostí a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň nového nákupcu priameho materiálu (juniora) bude:
• distribuovať technickú, kvalitatívnu, procesnú a obchodnú dokumentáciu dodávateľom,
• komunikovať s dodávateľmi, zberať a spracovávať údaje a analýzy,
• vyjednávať obchodné podmienky nákupu (ceny, dodacie podmienky, platobné podmienky) a obchodné zmluvy / rámcové objednávky,
• zabezpečovať materiál do výroby (vystavovať objednávky a monitorovať plnenie) vo fáze PPAP,
• poskytovať podporu finančného oddelenia pri riešení nezrovnalostí na dodávateľských faktúrach,
• udržiavať nákupné dáta v ERP (SAP), spracovávať evidenciu dopytov a ponúk,
• monitorovať indikátory hodnotenia dodávateľov.

Budúcemu kolegovi vieme ponúknuť:
- ročný bonus (13. plat),
- dynamické pracovné prostredie,
- možnosť odborného rastu,
- bezplatné interné jazykové kurzy v rámci pracovného času,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť home-office,
- iné benefity.

Profesný životopis, prosím, zasielajte e-mailom na uvedený kontakt alebo reakciou na pracovnú ponuku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal mať:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, prípadná znalosť ďalšieho - talianskeho jazyka - výhodou,
- orientáciu na zákazníka, mal by byť komunikatívny,
- analytické a logické myslenie,
- samostatnosť, zodpovednosť, iniciatívnosť.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3460899  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac