Technik kvality pre montáž - pracovná pozícia na 2 zmeny

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 230 EUR/mesiacV závislosti od skúseností kandidáta. Vrátane variabilnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Hľadáme nového technika kvality pre montáž, ktorý dohliadne na to, aby bola zachovaná kvalita na úseku montáže, a ktorý bude:
- vykonávať kontrolu kvality na príslušnom úseku výroby,
- dokumentovať výsledky vykonaných kontrol kvality a následne ich reportovať,
- aktívne spolupracovať s kolegami pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov tak, aby sa predchádzalo poruchám a možným ohrozeniam výroby,
- spolukoordinovať pracovníkov výroby resp. montáže.

Budúcim zamestnancom ponúkame:
• motivujúce finančné ohodnotenie, 13-ty plat,
• mzdu vždy načas,
• po skúšobnej dobe možný nárast mzdy
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• perspektívny pracovný pomer, zázemie medzinárodnej spoločnosti,
• možnosť odborného rastu, pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• rôzne iné benefity.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Ideálny kandidát:
- má skúsenosti s kontrolou kvality,
- nerobí mu problém čítať technické výkresy,
- vie samostatne pracovať na PC,
- má technické predpoklady,
- je zodpovedný, spoľahlivý,
- aktívne sa stavia k riešeniu problémov, a nebojí sa presadzovať nevyhnutné opatrenia.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3439379  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac