Operátor na výrobe ozubenia

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Robotnícka 2129, 017 01 Považská Bystrica, okres Bytča, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha jednoúčelového stroja na výrobu ozubenia,
- vykonávanie základnej údržby na stroji a starostlivosť o zariadenie.

• perspektívny pracovný pomer priamo so spoločnosťou,
• motivujúce finančné ohodnotenie, dochádzkový bonus, polročný bonus,
• bohatý sociálny program (možnosť využitia športovísk, wellness služieb, výlety a akcie aj pre rodinných príslušníkov),
• moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica.
Profesný životopis, prosím, zasielajte e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3199778  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou