Kontroler

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kalkulácie
• aktualizácia štandardných cien a transfer cien všetkých výrobkov a materiálov
• aktualizácia cost centier a work centier podľa vývoja a potrieb spoločnosti
• spracovanie hodinových sadzieb podľa cost centier
• správa a aktualizácia údajov modulu CONTROLLING
• dohľad nad úplnosťou a správnosťou štandardných cien a transfer cien
• spolupráca s manažérom úseku pri zavádzaní nového systému výpočtu štandardných
cien
2. Budget a Forecast
• príprava informácií a spracovanie budgetu a forecastu podľa potrieb a inštrukcií
manažmentu spoločnosti
• mesačné vyhodnocovanie budgetu, vyhodnocovanie príčin neplnenia plánu,
prečerpania nákladov, spracovanie OPEX reportingu
3. Zásoby
• mesačné preceňovanie zásob v štandardných cenách na FIFO ceny podľa interných
pravidiel spoločnosti
• spracovanie výsledkov fyzických inventúr v SAP
4. Reporting
• príprava všetkých druhov reportingu podľa požiadaviek manažmentu spoločnosti a
materskej spoločnosti
• príprava všetkých druhov reportingu podľa potrieb externých klientov – Banky,
Štatistický úrad SR, Národná banka Slovenska, atď.
• spolupráca pri mesačnej, štvrťročnej a ročnej uzávierke
5. Majetok spoločnosti
• zodpovednosť za investičné faktúry, investičné autorizácie a CAPEX reporting.
• zodpovednosť za evidenciu hmotného a nehmotného majetku spoločnosti, výpočet
účtovných a daňových odpisov.
• spracovanie výsledkov fyzických inventúr v SAP.

- konkurenčné odmeňovanie, ročný MBO bonus
- pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni
- možnosť odborného rastu
- štedrý rozpočet na odborné vzdelávanie zamestnancov
- bezplatné interné kurzy angličtiny/taliančiny
- benefity zo sociálneho fondu na relax, teambuildingové aktivity
- flexibilný pracovný čas.

Informácie o výberovom konaní

- 3 roky praxe na obdobnej pozícii (ideálne vo výrobnej
spoločnosti)
- skúsenosť so SAP, Business Object, BOARD 9 výhodou
Excel – Stredne pokročilý
- samostatnosť, precíznosť, dôslednosť, svedomitý
prístup k práci, logické a analytické myslenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3180193  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou