Supervízor montáže

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Robotnícka 2129, 017 01 Považská Bystrica, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje a riadi činnosť výrobných a nevýrobných pracovníkov oddelenia montáže so zameraním na zvyšovanie produktivity a efektívnosti výroby,
- koordinuje činnosť zmenových majstrov,
- zodpovedá za plnenie výrobného plánu,
- zabezpečuje optimálne využitie výrobných prostriedkov a nástrojov vo výrobe,
- kontroluje dodržiavanie pracovnej disciplíny, dochádzku zamestnancov do práce, navrhuje zlepšenia a informuje o potrebných disciplinárnych opatreniach,
- zodpovedá za zaškolenie nových pracovníkov a pracovníkov po preradení na iné pracovisko,
- kontroluje správny výkon práce, dodržiavanie pracovných postupov, organizačných smerníc, platných príkazov a iných nariadení,
- zabezpečuje zlepšovanie procesov a znižovanie nákladov spoločnosti.

• perspektívny a stabilný pracovný pomer s medzinárodnou spoločnosťou,
• motivujúce finančné ohodnotenie, ročný bonus,
• možnosť vzdelávania a odborného rastu,
• bezplatné interné jazykové kurzy,
• bohatý sociálny program,
• moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni.

Životopis spolu s kontaktnými údajmi a motivačný list, prosím, zašlite ako reakciu na inzerát alebo priamo na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť čítať strojárske výkresy, znalosť pracovných postupov montáže, montážnych procesov v strojárskom priemysle,
- základná znalosť výrobných metód a techník (Lean metódy, 5S),
- schopnosť riadiť a motivovať ľudí, prirodzená autorita,
- praktická skúsenosť s vedením ľudí,
- počítačová gramotnosť (užívateľská úroveň práce v programoch Microsoft Office Excel, Word, Outlook),
- organizačné schopnosti,
- schopnosť prevziať zodpovednosť,
- znalosť anglického jazyka výhodou.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com
ID: 3134329   Dátum zverejnenia: 17.7.2017