Skladník

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 700 - 750 € btt (podľa typu práce) + mesačná prémia od 105 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje správnu manipuláciu s materiálom podľa pokynov nadriadeného,
• zásobuje montážne a pracovné linky materiálom.

Záujemcom ponúkame:
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• perspektívny a stabilný pracovný pomer,
• možnosť odborného rastu, moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• zabezpečenie školení na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a zdvíhacích zariadení zamestnávateľom,
• bezplatnú dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• možnosť využívania mestských športovísk (plavárne, zimného štadióna) a wellness služieb v kúpeľoch Nimnica,
• výlety pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, Deň otvorených dverí - Family Day a iné.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• praktická skúsenosť s prácou v sklade výhodou, nie však podmienkou,
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
• ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com

Kontakt

ID: 3073371   Dátum zverejnenia: 2.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 700 - 750 € btt (podľa typu práce) + mesačná prémia od 105 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy