Inžinier zákazníckeho servisu

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, okres Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikuje so zákazníkmi ohľadom reklamácií a požiadaviek na servis výrobkov
- vykonáva administráciu reklamácie (evidovanie a manažment reklamácií v
informačnom systéme SAP)
- určuje manažment reklamácií a dohliada na ich správne vybavenie
- vypracováva cenové ponuky a dohliada na opravu produktov vrátených na platený
servis
- môže byť vyslaný na servisný zásah (ako technická podpora) priamo u zákazníka (celý
svet)
- zúčastňuje sa pravidelných stretnutí organizovaných za účelom riešenia reklamácií
- pripravuje potrebné reporty a dokumentáciu
- reportuje manažérovi oddelenia montáže.

- konkurenčné odmeňovanie, ročný MBO bonus
- pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni
- možnosť odborného rastu
- štedrý rozpočet na odborné vzdelávanie zamestnancov
- bezplatné interné kurzy angličtiny/taliančiny
- benefity zo sociálneho fondu na relax, teambuildingové aktivity
- flexibilný pracovný čas v rámci dňa
- home office v prípade potreby

CV s kontaktnými údajmi pošlite e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rozumieť technickej a výkresovej
dokumentácii
- technické myslenie
- praktická skúsenosť z oblasti strojárskej výroby vítaná
- dobré komunikačné predpoklady
- predpoklady pre tímovú spoluprácu, schopnosť
budovať profesionálne vzťahy s interným a externým
zákazníkom
- flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť
- dobrá organizácia času a plnenie termínov
- ochota cestovať

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3069869  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou