Montážny pracovník

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
september 2019
základ 725 € btt + mesačná prémia 110 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Montážny pracovník u nás vykonáva:
- ručnú strojársku montáž prevodoviek alebo ich podskupín podľa postupov,
- preveruje, či sú hotové výrobky podľa nákresu a pracovného postupu,
- kontroluje, či sú stroje, zariadenia a pracovné prostriedky udržiavané v dobrom stave, prípadné poruchy hlási majstrovi montáže.

Budúcim zamestnancom ponúkame výhody:
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• možnosť odborného rastu, moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• zabezpečenie školení na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a zdvíhacích zariadení zamestnávateľom,
• zabezpečenú dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• možnosť využívania mestských športovísk (plavárne, zimného štadióna) a wellness v kúpeľoch Nimnica,
• výlety pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, Deň otvorených dverí - Family Day a iné.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát je:
- manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- samostatný a zodpovedný,
- ochotný pracovať v 3-zmennej prevádzke (nočné, poobedné, ranné zmeny).

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2964611  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ 725 € btt + mesačná prémia 110 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy