Montážny pracovník

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
07.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 700 - 750 € btt (podľa typu montáže) + mesačná prémia od 105 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Montážny pracovník u nás vykonáva:
- ručnú strojársku montáž prevodoviek alebo ich podskupín podľa postupov,
- preveruje, či sú hotové výrobky podľa nákresu a pracovného postupu,
- kontroluje, či sú stroje, zariadenia a pracovné prostriedky udržiavané v dobrom stave, prípadné poruchy hlási majstrovi montáže.

Záujemcom ponúkame:
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• perspektívny pracovný pomer a stabilitu,
• možnosť odborného rastu, moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• zabezpečenie školení na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a zdvíhacích zariadení zamestnávateľom,
• bezplatnú dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• možnosť využívania mestských športovísk (plavárne, zimného štadióna) a wellness služieb v kúpeľoch Nimnica,
• výlety pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, Deň otvorených dverí - Family Day a iné.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát je:
- manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- samostatný a zodpovedný,
- ochotný pracovať v 3-zmennej prevádzke (nočné, poobedné, ranné zmeny).

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com

Kontakt

ID: 2964611   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 700 - 750 € btt (podľa typu montáže) + mesačná prémia od 105 € btt; nad rámec základu a prémií sú: príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy