CNC obrábač kovov

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
775 - 895 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od typu CNC stroja. V základnej mzde nie sú zahrnuté: mesačné prémie od 120 - 135 EUR (závisí od typu CNC stroja), príplatky za nadčas, príplatky za nočnú zmenu, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, letný a zimný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Hľadáme 2 šikovných CNC obrábačov kovov, ktorých pracovnou náplňou bude výroba komponentov určených pre prevodové mechanizmy, a ktorí:
- budú obsluhovať pridelený stroj/stroje,
- v prípade potreby stroj/stroje prestavia, vymenia nástroje,
- budú sa pravidelnými meraniami starať o kvalitu výrobkov.

Obsadzujeme dve pracovné pozície:
- výroba ozubenia - pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov strojárskeho, príp. iného príbuzneho technického odboru,
- obsluha sústruhu - pracovná pozícia je vhodná pre skúsenejšieho kandidáta.

Budúcim zamestnancom ponúkame výhody:
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• možnosť odborného rastu, moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• zabezpečenie školení na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a zdvíhacích zariadení zamestnávateľom,
• dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• možnosť využívania mestských športovísk (plavárne, zimného štadióna) a wellness v kúpeľoch Nimnica,
• príspevok na letné alebo vianočné posedenie,
• výlety pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
• Deň otvorených dverí - Family Day a iné.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Šikovný kandidát:
- je precízny, zodpovedný, samostatný,
- rýchlo sa učí nové veci,
- je manuálne zručný,
- má znalosti a skúsenosti s CNC obrábaním,
- je ochotný pracovať v 3-zmennej prevádzke (nočné, poobedné, ranné zmeny).

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com

Kontakt

ID: 2393213  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac