Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

DevOps Engineer

bonet.systems, s. r. o.

Staré Grunty 18, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2024 alebo neskor
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a správa Linux serverov a clustrov
- návrh, príprava a prevádzka prostredia vo verejných cloudoch
- riešenie incidentov počas prevádzky a požadovaných zmien
- emailová a telefonická podpora zákaznikov
- plánovánie a rozvoj zákaznických inštalácií
- občasné držanie pohotovosti (dostupnosť na mobile/online)
- práca primárne remote
- spoluúčasť na rozvoji produktov

Čo Ťa u nás určite nečaká:
- dochádzka
- gastráče
- niekoľkohodinové meetingy
- povinná prítomnosť v office

Ponúkame:
- možnosť pracovať s Petrom, ktorého poznáte z chybovej hlášky na dennikn.sk
- príjemný office s výbornou dopravnou dostupnosťou - www.binarium.sk
- kultúru, ktorá nerozlišuje medzi on-site a remote, buď na home office koľko chceš a kde chceš - keď chceš tak príd do kanclu a zmeň prostredie
- finančný príspevok na stravu
- hardware podľa tvojho výberu - laptop, monitor
- no blame culture - nie je zlé urobiť chybu, ale zamlčať ju a nepoučiť sa z nej

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame od Teba:
- samostatnosť
- dodržiavať sľúbené
- korektná a férová komunikácia s teamom aj zákaznikmi
- znalosť TCP/IP
- znalosť linuxu po úroveň syscallov a základných kernel internals
- skúsenosti s optimalizáciou linuxu a aplikácií bežiacich na linuxe
- skúsenosti s návrhom, implementáciou a ladením vysoko dostupných riešení

Oceníme:
- otvorenú komunikáciu
- iniciatívny pristup, za hranicou náplne práce - u nás sa všetci vyjadrujú ku všetkému

Kto sme:
- malá partia skúsenych adminov
- experti na škálovanie a optimalizáciu webových a serverových systémov
- špecialisti na dizajn vysoko dostupných riešení
- majstri v debugovaní problémov v komplikovaných setupoch
- vlastné ASko, BGPčko s full table a naše IPčky
- racky v SIXe, SITELi a dalších DCčkach plné našich vlastných zariadení, čisté železo
- Linux, FreeBSD, OpenStack, HAProxy, Varnish, Docker, Kubernetes, PostgreSQL, Percona, MariaDB, MySQL, Elasticsearch a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4169820  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac