Realitný Maklér - Buďte súčasťou prvej ligy v realitách

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 58, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete:
• vynikajúco zarábať
• patriť k najlepším
• prezentovať sa profesionálne a na úrovni
• niečo vedieť a dokázať
• zachovať si časovú slobodu
• nebyť pod tlakom na výkony
• neplatiť zbytočné poplatky za školenia, marketing, zmluvy
• mať profesionálne prezentácie nehnuteľností na prvých miestach inzerátov
• nemusieť vysvetľovať klientom, či je vaša značka dostatočne seriózna a renomovaná?
Máme pre vás prácu!

ČO ponúkame:
• stabilné zázemie silnej a renomovanej realitnej kancelárie (22 rokov na trhu, mediálne povedomie a odborný rešpekt)
• žiadne vstupné poplatky
• profesionálne fotografovanie s Matterport / virtuálna prehliadka, drony
• Home Staging
• žiadne poplatky za školenia zmluvy, platené pozície v inzerátoch atď. Všetko dostanete od nás.
• žiadne predajné limity a povinné výkony
• profesionálny marketing a inzercie vašich ponúk na topovaných pozíciách
• vynikajúce progresívne motivačné provízie z obchodov
• firemné pracovné miesto, počítač, všetky prístupy online
• sme výborný kolektív, ktorý vás vždy podporí a podrží
• kariérny rast

Prosíme záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu, aby nám poslali svoj životopis s fotografiou v slovenskom jazyku v elektronickej forme na emailovú adresu [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- ambicióznosť,
- chuť sa učiť a túžbu patriť k špičke na trhu,
- zodpovednosť,
- serióznosť,
- tímovosť,

BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku.
ID: 4417487  Dátum zverejnenia: 9.1.2024