Administratívny pracovník v realitnej kancelárii.

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne a organizačné činnosti a pomocné práce
- podpora obchodného, marketingového a developerského oddelenia
- vybavovanie telefonátov, e-mailov, evidencia a vybavovanie korešpondencie
- príprava podkladov pre ekonomické oddelenie
- komunikácia s úradmi
- práca s internou databázou, aktualizácia údajov, prieskum trhu, tvorba štatistík
- vedenie hotovostnej pokladne spoločnosti, zber, administrácia a príprava podkladov pre účtovné oddelenie, práca s účtovným systémom, fakturácia
- prijímanie návštev, zdvíhanie telefónov, vybavovanie emailov ..

- Firemné auto
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť kariérneho rastu
- Stabilná spoločnosť s ľudským prístupom
- Skvelý kolektív

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Pošlite nám, prosím, motivačný list, v ktorom bližšie vyjadríte Vašu motiváciu pre prácu v pre našu spoločnosť. Svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite v elektronickej forme na emailovú adresu info@bondreality.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, lojálneho, komunikatívneho, samostatného, proaktívneho a flexibilného pracovníka, ktorý sa rýchlo učí. Možnosť kariérneho rastu. Základy ekonomiky vítané. Vhodné aj pre študenta 4. a 5. ročníka.

BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku. Sme zakladajúcim členom Asociácie realitných maklérov.

Laténska 2/B
851 10 Bratislava
ID: 2896262   Dátum zverejnenia: 13.11.2017