Obsluha baličky a pekárskej linky

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
od 610 Eur/ mesiac , platové podmienky upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- baliace a manipulačné práce
- obsluha technologických zariadení v priemyselnej pekárskej prevádzke
- pomocné práce v priemyselnej pekárskej výrobe
Práca v 8 a 12 hodinových smenách ( v pondelok - piatok, víkendy voľné )

- stabilná a dlhodobá práca, príjemné pracovné prostredie, možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti
- gastrolístky v hodnote 4,-€
- zaujímavé zamestnanecke benefity ( prídel čerstvých rožtekov, pitný režim, čerstve ovocie a zelenina, príspevok na kultúru a šport a daľšie.)
- preplácanie nadčasov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy na uvedenej mailovej adrese: uctaren@bonavita.sk
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- vítané skúsenosti vo výrobnej prevádzke
- požadujeme , precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie, skutočný a dlhodobý záujem o pracovnú pozíciu

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, ACTIVE, ZAJÍC, DOBRÝ ŽIVOT, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, DOBRÉ Z OVSA, ŠŤASTNÝ DOMOV, MOGADOR, MAXI NUTA

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BONAVITA - SERVIS, spol. s r.o.
Šustekova 18
851 04 Bratislava
ID: 2528150   Dátum zverejnenia: 11.1.2018