Obchodný zástupca – Oddlžovací poradca BONATO s.r.o.

BONATO s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Si skvelý obchodník, ktorý má vždy vysoké predaje?
  • Chceš pomáhať zadlženým ľuďom?
  • Chceš konečne zúročiť svoje schopnosti?
  • Chceš byť veľmi dobre platený?
  • Ľudia nás sami kontaktujú so záujmom o Oddlženie BONATO.

Práca:

1. Telefonický rozhovor:

a.) Kontaktovanie pridelených záujemcov o Oddlženie BONATO.

b.) Zistenie životnej situácie klienta a návrh riešenia.

c.) Predaj Oddlženia BONATO

2. ON-LINE:
Uzatvorenie objednávky na Oddlženie BONATO a jej skompletizovanie.

3. Telefonický rozhovor:

Komunikácia s klientmi, ktorí uzavreli objednávku na Oddlženie BONATO.

  • Sme tu od 2018 a máme zavedené postupy a pravidlá,
  • pomocou nášho produktu ODDLŽENIE BONATO sme pomohli už viac ako 16 000 ľuďom,
  • kontakty na potenciálnych záujemcov budeš dostávať na dennej báze,
  • žiadne studené kontakty,
  • možnosť naplno využiť svoje obchodné zručnosti a obchodný potenciál,
  • SZČO,
  • práca vo svojej kancelárii, alebo z domu (Home Office),
  • ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
  • maximálna provízia bola zatiaľ vyplatená vo výške 4 700,-€ za mesiac,​
  • zaškolenie a vedenie skúseným manažérom.

Ak ťa táto výzva oslovila pošli životopis spolu s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Je to obchodná pozícia, takže hľadáme obchodníkov, ktorí vedia predávať produkty firmy, sú zameraní na výsledky, majú vysoké pracovné nasadenie a vedia si sami zorganizovať čas.

Oddlžovacia spoločnosť BONATO s.r.o. - za 7 rokov našej existencie sme pomohli už viac ako 16 000 ľuďom. Počas tejto doby neustále inovujeme a zlepšujeme formu našej pomoci zadlženým ľuďom, tak aby sme zvyšovali kvalitu Oddlženia BONATO. V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek v odbore Oddlženia na Slovensku. Ak máš záujem naštudovať si o nás viac informácii, pozri si našu webovú stránku: www.bonato.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4781485  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac