Obchodný zástupca – Telefonista - Oddlžovací poradca

BONATO s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pomáhať zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
Chceš mať zmysluplnú prácu?
Chceš byť veľmi dobre platený za svoju veľmi dobrú prácu?
Si zo Žilinského, Banskobystrického, Prešovského alebo Košického kraja?
Ľudia nás sami kontaktujú so záujmom o Oddlženie.

Práca:
1. Kontaktovanie pridelených záujemcov o Oddlženie BONATO /telefonický rozhovor/.
2. Zistenie životnej situácie klienta a návrh riešenia.
2. Uzatvorenie objednávky na Oddlženie BONATO /on-line/ a jej skompletizovanie.
3. Komunikácia s klientmi, ktorí uzavreli objednávku na Oddlženie BONATO.

TPP:
• práca v kancelárii v Žiline ,
• kolektív maximálne 5 ľudí,
• základná mzda 816 eur,
• pohyblivá zložka je obmedzená iba tvojim výkonom,
• motivujúca variabilná zložka podľa výkonu,
• príspevok na stravu,
• dovolenka,
• možnosť aj čiastočne na Home Office,
• zaškolenie a vedenie skúseným manažérom.

SZČO:
• práca vo svojej kancelárii, alebo z domu (Home Office)
• spravodlivý provízny systém,
• ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
• maximálna provízia bola zatiaľ vyplatená vo výške 4 200,-€ za mesiac,

Ak ťa táto výzva oslovila pošli životopis spolu s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Vybraní uchádzači absolvujú osobne dve kolá výberového konania v školiacom stredisku BONATO v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Zameranie na výsledky, vytrvalosť pri práci, ochota učiť sa novým veciam, komunikatívnosť na vysokej úrovni, cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie.

Oddlžovacia spoločnosť BONATO s.r.o. - za 7 rokov našej existencie sme pomohli už viac ako 16 000 ľuďom. Počas tejto doby neustále inovujeme a zlepšujeme formu našej pomoci zadlženým ľuďom, tak aby sme zvyšovali kvalitu Oddlženia BONATO. V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek v odbore Oddlženia na Slovensku. Ak máš záujem naštudovať si o nás viac informácii, pozri si našu webovú stránku: www.bonato.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4582602  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac