Staň sa pomocnou rukou pre zúfalých ľudí, ktorí majú šancu začať znovu (Obchodný zástupca)

BONATO s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacProvízny systém bez hornej hranice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa rozprávať sa, stretávať sa s ľuďmi, pomáhať im, robiť im radosť a ešte byť za to aj platený?
Chceš mať dynamickú prácu, pri ktorej sa nikdy nenudíš?
Máš rád úspech a čím je ho viac, tým lepšie?
Bude ťa tešiť, keď ťa ľudia budú považovať za odborníka, žiadať ťa o radu a ďakovať ti za tvoju dobre odvedenú prácu?
Chceš dostávať úlohy, ktoré ti pomôžu pri profesionálnom ale aj osobnom rozvoji?

Ak si zároveň uvedomuješ, že toto sa neudeje samo, ale že na tom musíš riadne zapracovať, tak sa nám ozvi. Toto je tvoja šanca.
Máme vlastné know – how a všetko čo potrebuješ pre úspech, ťa naučíme.
Vo firme si držíme rodinnú atmosféru, máme prepracovanú štruktúru, neustále zlepšujeme systém a podmienky pre spolupracovníkov a nechýba u nás ani starostlivosť o našich klientov.

Musíš byť však komunikatívny, iniciatívny ČESTNÝ a ZODPOVEDNÝ so sklonom dokončovať úplne svoju prácu.

My nehľadáme zamestnancov, ale hľadáme cieľavedomých obchodníkov, ktorí sa pre úspech neboja niečo urobiť. Ak chceš medzi takých patriť, určite sa nám ozvi a buď náš
Obchodný zástupca – Oddlžovací špecialista

Klientov ti do tvojej kancelárie budeme objednávať priamo cez tvoj plánovací kalendár.
Budeš sa zúčastňovať porád a seminárov na profesionálnej úrovni.
Budeš vedený skúseným manažérom, ktorý je vždy pripravený podať ti pomocnú ruku.
Pravidelne sa budeš stretávať s ostatnými kolegami z celého Slovenska.
Za výšku svojho príjmu budeš zodpovedný sám a nebudeš mať žiadnu hranicu/strop príjmu.
Svoje pracovné prostredie si vytvoríš sám.
Svojich spolupracovníkov si vážime a všetko o svojej práci sa dozvieš už na začiatku.

Výberové konanie pozostáva z dvoch kôl. Prvé kolo je dočasne formou video pohovoru.
Vzhľadom na veľký zzáujem , kontaktujeme iba vybraných uchádzačov.
Spoločnosť BONATO s.r.o. patrí medzi najúspešnejšie spoločnosti v oblasti oddlženia a správy dlhov. Naším cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí sa dostali do dlhovej pasce a svojimi silami nie sú schopní svoju finančnú situáciu riešiť.

Sme pokračovatelia úspešnej spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. a za dobu fungovania spoločnosti sme úspešne pomohli oddlžiť tisícky zadlžených ľudí, zachránili stovky nehnuteľností a ušetrili našim klientom stovky tisíc eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pokiaľ si človek, ktorý:
• je čestný a svedomitý
• má podnikateľské zručnosti
• chce pracovať ako SZČO alebo ako s.r.o.
• sa chce naučiť ako pomáhať zadlženým ľudom
• má obchodného ducha a vie si zorganizovať čas
• ovláda prácu na PC a MICROSOFT OFFICE (Word, Excel, Outlook)
• je bezúhonný
• nebojí sa pracovať aj 10 – 12 hodín denne
• vie samostatne pracovať a rozhodovať sa
tak neváhaj a pošli svoj životopis s fotkou našej personalistke Vlaďke.
Žiadne konkrétne vzdelanie alebo prax neočakávame. Najdôležitejšia je tvoja čestnosť a motivácia
Pracujeme inak ako ostatní, takže všetko dôležité ťa naučíme.

Oddlžovacia spoločnosť BONATO s.r.o. - za 6 rokov našej existencie sme pomohli už viac ako 9000 ľuďom. Počas tejto doby neustále inovujeme a zlepšujeme formu našej pomoci zadlženým ľuďom, tak aby sme zvyšovali kvalitu Oddlženia BONATO. V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek v odbore Oddlženia na Slovensku. Ak máš záujem naštudovať si o nás viac informácii, pozri si našu webovú stránku: www.bonato.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3782014  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac